SortBud Kraków - Utylizacja Odpadów

PROMOCJA - 250zł/t

  • slider_1
  • slider_2
SORTBUD
30-742 Kraków
ul. Bazarowa 12
+ 48 501 121 488
Aktualna strona: O firmie

Utylizacja, sortownia i odbiór odpadów Kraków

Firma Sortbud Kraków to znakomicie wyposażona sortownia odpadów, w której śmieci są selekcjonowane, tak by była możliwa dalsza utylizacja odpadów. Sprawna sortownia odpadów pozwala na racjonalną gospodarkę proekologiczną, co przy dzisiejszej rosnącej produkcji odpadów na osobę ma znaczenie kluczowe dla środowiska. Dzięki temu firma wpisuje się w nowoczesny trend, zapewniając kompleksowe usługi i gwarantując wsparcie dla środowiska naturalnego.

Odbiór odpadów i utylizacja

Sortbud Kraków Sp. z o.o. to firma, która oferuje specjalistyczne usługi w zakresie odbioru i utylizacji odpadów wszelkiego rodzaju. Przyjmuje transporty kontenerowe od firm, które zajmują się wywozem odpadów z osiedli komunalnych czy z placów budowy.

Wykonywany przez firmę odbiór odpadów obejmuje również transporty od firm i osób prywatnych. W ofercie Sortbud Kraków znajduje się także utylizacja odpadów własnych od firm budowlanych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu firma może pracować z wysoką wydajnością, zapewniając swoim klientom profesjonalizm oparty na doświadczeniu. Zapewniamy odbiór odpadów zrealizowany zgodnie z nowoczesnymi standardami.

Ceny za odbiór odpadów w Krakowie

Orientacyjna cena za odbiór to około 240 zł za kontener o pojemności sześciu metrów sześciennych. Jeśli przywiezione śmieci są lżejsze, utylizacja i odbiór odpadów przedstawia się inaczej – cena oscyluje wokół 240 złotych za tonę. Poza odpadami standardowymi Sortbud Kraków przyjmuje również papę. Cenę za jej odbiór i utylizację ustala się na podstawie wagi, przyjmując jako stawkę 250 złotych za tonę materiału.

 

Tona odpadów: 250 zł tel. 501 373 300

Odbieramy odpady o kodzie 17 09 04.  |   do góry  |   następna strona »

Copyright © 2015 Utylizacja Odpadów Kraków I Reklama: LTB I  Logowanie